Mikulášské zastavení 2019

  • Post author:

Na kalendáři už zbývá otočit jen poslední list a do České školy Dublin se na návštěvu opět po roce chystá Mikuláš. Pokud byste chtěli do Adventu vkročit s námi, srdečně Vás zveme na další tradiční Mikulášské zastavení. To letošní setkání bude hudebně ještě vyladěnější než obvykle, takže sebe i své hlasy také dobře nalaďte, ať si s námi můžete i zazpívat 🙂
Děti si z tradičních dílniček odnesou vlastnoručně vyrobené ozdoby a všichni se také těšíme na stůl plný vánočních dobrot, které se na něm od vás opět jistě sejdou.

Praktické informace: VSTUPNÉ je €7 za rodinu v hotovosti na místě. Případné další dobrovolné příspěvky na provoz školy vítáme! REGISTRACE probíhá opět přes náš registrační formulář. MIKULÁŠSKÉ „PUNČOCHY“, které bude Mikuláš dětem nadělovat, označte, prosím, jménem dítěte. Abychom zajistili co nejhladší průběh, využijte co nejhojněji možnost přinést nadílku PŘEDEM již během dvou předcházejících sobot (23.11. a 30.11.) a to do Ballyroan Community and Youth Centre v Rathfarnhamu během výuky České školy Dublin vždy od 12.45 do 14 hodin. Komu se to z jakéhokoliv důvodu nehodí, může dárek odevzdat před začátkem Mikulášské u vstupu. KONTAKT Ivana Rocca Kovářová – 0877882867